Hakkımızda

Emeğiniz Emanetimizdir!

DURAK Lisanslı Depoculuk A. Ş.

DURAK LİDAŞ 46,500 ton hububat depolama kapasitesine sahip 15 adet modern çelik silodan oluşan bir tesistir. Silolarımızın yeni ve su sızdırmaz özellikte olması nedeniyle ürünleriniz her zaman en iyi koşullarda muhafaza edilebilmektedir.

DURAK LİDAŞ tesislerinde bulunan hububatınız bize emanet olup, kutsallığına inanarak emaneti en iyi şekilde korumak görevimizdir.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, üreticilerimizin ürünlerini DURAK LİDAŞ ’a telsim etmeleri halinde hasat dönemindeki düşük ücretlendirmeden kurtararak ürünlerinin değer bulduğu dönemde piyasaya sürmelerini sağlamak üzerine kuruludur. Böylece üreticimizin emeğinin karşılığını değerinde alabileceğinin farkındalığına sahip olarak bu doğrultuda çalışmalar yürütmekteyiz.

Misyonumuz

Hem BİSMİL in hem de bölgemizin sahip olduğu değerin ve potansiyelin farkındayız. Ülkemize ve bölgemize bu doğrultuda yatırımlar yaparak depolama kapasitemizi bölgemizin ihtiyacına göre en az iki katına çıkartmayı ve üreticimize daha yakın olmak amacıyla bölgede aynı hedeflerle yeni tesisler inşa etmeyi hedeflemekteyiz.